Konto InsERT możesz założyć na dwa sposoby: 

Pokażemy Ci jak zrobić to w dowolnym programie linii GT. Opcje związane z zarządzaniem Kontem InsERT znajdziesz w prawym górnym rogu okna programu.  W formularzu rejestracyjnym podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz odpowiednio silne hasło. Pamiętaj, że hasło musi się składać z co najmniej 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną cyfrę, literę i znak specjalny.

Następnie zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj go, oraz potwierdź zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych. Na koniec kliknij w przycisk Załóż konto.


Nowe Konto InsERT zostaje podłączone automatycznie do twojego podmiotu w programie linii InsERT GT. Zostaniesz poinformowany o tym fakcie komunikatem, który wyświetli się bezpośrednio w programie.

Po kilku chwilach, na podany w formularzu adres e-mail, otrzymasz wiadomość informującą o konieczności aktywacji nowego konta. Kliknij  przycisk Aktywuj Konto InsERT. Jeżeli przycisk nie będzie działał lub będzie niewidoczny, należy kliknąć link poniżej lub skopiować go i wkleić w do przeglądarki.Zostałeś przekierowany do serwisu https://mojekonto.insert.com.pl/, gdzie wyświetlona jest informacja o pomyślnej aktywacji konta.