Skonfiguruj parametry synchronizacji danych o towarach. Przejdź w tym celu do zakładki Towary

W kolejnych sekcjach wybierz:

Magazyn z Subiekta GT, który posłuży do pobrania stanów magazynowych poszczególnych towarów, jak również w nim będą wystawiane dokumenty handlowe. 

Poziom cen z Subiekta GT, z którego do Sello pobierane będą ceny poszczególnych towarów.

Sposób pobierania zdjęć towarów z Subiekta GT. Zdjęcie każdego towaru może być pobrane raz – przy pierwszej synchronizacji – lub wielokrotnie – przy każdej synchronizacji, o ile zdjęcie towaru zostanie zmienione w Subiekcie.

Sposób pobierania opisów towarów. Opis do kartoteki towaru w Sello może być pobrany z pola Opis towaru lub Pełna charakterystyka z kartoteki towarowej w Subiekcie. Zalecane jest synchronizowanie pełnej charakterystyki, która daje większe możliwości opisowe już w programie sprzedażowym. Pamiętaj więc, aby właściwie uzupełnić pełną charakterystykę towarów w Subiekcie. Dzięki temu sprawniej przygotujesz aukcje w Sello. Pobranie charakterystyki towaru z Subiekta do Sello może zachodzić, podobnie jak dla zdjęć, tylko przy pierwszej synchronizacji lub przy każdej synchronizacji, o ile w opisie po stronie Subiekta zajdą jakieś zmiany. 

Jeśli dokonałeś już ustawień dotyczących synchronizacji towarów i chcesz na razie na tym poprzestać, kliknij przycisk OK.