Do zarejestrowania pierwszego podmiotu na danej licencji biura rachunkowego wymagane jest Konto InsERT.

Jeśli masz już Konto InsERT (np. założyłeś je bezpośrednio w serwisie https://mojekonto.insert.com.pl) skorzystaj z opcji Zaloguj się.

Jeśli nie masz Konta InsERT kliknij w przycisk Załóż Konto InsERT.W formularzu Załóż Konto InsERT wprowadź swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, który stanie się loginem do Twojego Konta InsERT. Następnie wprowadź odpowiednio silne hasło (co najmniej 8 znaków, przynajmniej jedna litera, jedna cyfra i jeden znak specjalny) i powtórz je w polu poniżej. Zapoznaj się z regulaminem Konta InsERT oraz informacją o zasadach i celach przetwarzania danych i zaakceptuj ich warunki.

Kliknij w przycisk Załóż konto.Konto InsERT zostało podłączone. Należy pamiętać jednak, że nie jest ono jeszcze powiązane z firmą. Po zatwierdzeniu rejestracji przez InsERT będziesz mógł ponownie podłączyć konto do podmiotu, z poziomu programu. Kliknij w przycisk Dalej aby dokończyć rejestrację programu.


Pamiętaj, że wymagana jest ró aktywacja Konta InsERT. Na podany przez Ciebie adres e-mail przesłana została wiadomość z linkiem aktywacyjnym dla Konta InsERT. Otwórz wiadomość i kliknij przycisk Aktywuj konto InsERT lub skopiuj poniższy link do przeglądarki.