Jeśli twoje konto w serwisie Przelewy24 jest już aktywne, możesz przejść do konfiguracji płatności w programie.

Niezbędne dane do integracji odnajdziesz w sekcji Dane API i konfiguracja znajdującej się w ustawieniach konta.W Subiekcie GT ponownie przejdź  do modułu Administracja -> Słowniki -> Szybkie płatności. W oknie Szybkie płatności kliknij DodajW oknie Konfiguracja szybkiej płatności wprowadź nazwę, np. Szybka płatność P24, a następnie kliknij w pole Kontrahent cesyjny. Program zaproponuje dodanie kartoteki kontrahenta PayPro S.A. (właściciela Przelewy24.pl) do programu, w późniejszej pracy pozwoli Ci to sprawnie rozliczać transakcje płatności online w Subiekcie. Kliknij Tak


Następnie nadaj Symbol nowemu kontrahentowi i zapisz nową kartotekę klikając OK.Nowy kontrahent został wstawiony w pole Kontrahent cesyjny w Konfiguracji szybkiej płatności.

Teraz wprowadź ID sprzedawcy i CRC otrzymane od serwisu Przelewy24.pl. 

Dodatkowo w polu Parser subkonta możesz wskazać parser Przelewy24, który posłuży Ci do późniejszego rozliczania transakcji w Subiekcie, przy pomocy pliku CSV otrzymanego od serwisu Przelewy24.pl.  

W polu Termin płatności możesz jeszcze zmienić domyślny termin, jaki będzie ustawiany na tworzonych cesjach, czyli maksymalna liczbę dni, po jakiej Przelewy24 prześlą Ci wpłacone środki. Domyślnie cesje z szybkich płatności tworzone są na 7 dni. 

Kliknij w przycisk OK aby zapisać konfigurację szybkiej płatności w programie.


Od tego momentu nowa forma płatności jest już aktywna w programie.