Gdy biuro rachunkowe udostępni Ci Subiekta 123, otrzymasz wiadomość e-mail z zaproszeniem.

Kliknij w przycisk Zacznij korzystać z Subiekta 123 lub skopiuj link aktywacyjny i wklej go do pola adresowego przeglądarki internetowej.


Uruchomiona jest strona zaproszenia do korzystania z Subiekta 123.

Kliknij w przycisk Dalej.


Zostajesz przekierowany do strony logowania do Konta InsERT. Z tego poziomu możesz założyć nowe konto lub, jeśli posiadasz już konto – zalogować się podając adres e-mail i hasło.

Jeśli chcesz założyć konto, kliknij w Załóż Konto InsERT i postępuj zgodnie z poleceniami. Będzie to wymagało wypełnienia formularza rejestracji, akceptacji regulaminu oraz udzielenia zgody na przetwarzanie danych. Następnie otrzymasz e-mail z linkiem do aktywacji konta. Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł się zalogować do swojego Konta InsERT.

Uwaga! Niezależnie od tego czy zakładasz nowe Konto InsERT, czy logujesz się do już posiadanego konta, na żadnym etapie procesu uzyskiwania dostępu do usługi Subiekt 123 nie zamykaj przeglądarki ani nie modyfikuj adresu strony. Dzięki temu cały proces aktywacji przebiegnie bezproblemowo.

Gdy posiadasz już Konto InsERT – podaj swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij w przycisk Zaloguj się.


Zostajesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w ramach korzystania z usługi. Zapoznaj się z informacjami na stronie. Zaznacz pole Oświadczam, że zapoznałam/-em się…,  ewentualnie udziel zgody na wykorzystanie przez InsERT wybranych kanałów komunikacyjnych w celu przekazywania ważnych informacji, a następnie kliknij w przycisk Wyrażam zgodę.


W kolejnym kroku zaakceptuj regulamin korzystania z usługi Subiekt 123. Zaznacz pole Akceptuję regulamin, a następnie kliknij w przycisk Akceptuję.


Wyświetlone zostaje okno potwierdzające akceptację regulaminu. Kliknij w przycisk Przejdź do Subiekta 123.


Otrzymałeś też wiadomość e-mail potwierdzającą akceptację regulaminu.


Gratulacje uruchomiłeś swój program Subiekt 123, który pozwoli Ci wystawiać dokumenty sprzedaży a szybko przekazywać je do Twojego biura rachunkowego.


Pamiętaj, że od tego momentu, aby zalogować się do Subiekta 123 należy przejść do strony https://app.subiekt123.pl lub https://subiekt123.pl .