Gdy biuro rachunkowe udostępni Ci Subiekta 123, otrzymasz wiadomość e-mail z zaproszeniem.

Kliknij w przycisk Zacznij korzystać z Subiekta 123 lub skopiuj link aktywacyjny i wklej go do pola adresowego przeglądarki internetowej.


Zostaniesz przeniesiony do strony zaproszenia korzystania z Subiekta 123. Warunkiem koniecznym akceptacji zaproszenia jest posiadanie Konta InsERT.

Z tego poziomu możesz rozpocząć proces zakładania konta za pomocą przycisku UTWÓRZ NOWE KONTO. Będzie to wymagało wypełnienia formularza rejestracji, akceptacji regulaminu oraz udzielenia zgody na przetwarzanie danych. Następnie otrzymasz e-mail z linkiem do aktywacji konta. Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł się zalogować do swojego Konta InsERT.

Jeśli posiadasz już konto – przejdź do kroku logowania za pomocą przycisku ZALOGUJ SIĘ.

Uwaga! Niezależnie od tego czy zakładasz nowe Konto InsERT, czy logujesz się do już posiadanego konta, na żadnym etapie procesu uzyskiwania dostępu do usługi Subiekt 123 nie zamykaj przeglądarki ani nie modyfikuj adresu strony. Dzięki temu cały proces aktywacji przebiegnie bezproblemowo.


W kolejnym oknie podaj swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij w przycisk ZALOGUJ SIĘ.


Po zalogowaniu zostaniesz poinformowany pomyślnym przyjęciu zaproszenia. Aby uruchomić aplikację Subiekt123 kliknij przy jego logo OTWÓRZ APLIKACJĘ.


Zostajesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w ramach korzystania z usługi. Zapoznaj się z informacjami na stronie. Zaznacz pole Oświadczam, że zapoznałam/-em się…,  ewentualnie udziel zgody na wykorzystanie przez InsERT wybranych kanałów komunikacyjnych w celu przekazywania ważnych informacji, a następnie kliknij w przycisk WYRAŻAM ZGODĘ.


W kolejnym kroku zaakceptuj regulamin korzystania z usługi Subiekt 123. Zaznacz pole Akceptuję regulamin, a następnie kliknij w przycisk AKCEPTUJĘ.


Otrzymałeś też wiadomość e-mail potwierdzającą akceptację regulaminu.


Gratulacje! Uruchomiłeś swój program Subiekt 123, który pozwoli Ci wystawiać dokumenty sprzedaży i szybko przekazywać je do Twojego biura rachunkowego.


Pamiętaj, że od tego momentu, aby zalogować się do Subiekta 123 należy przejść do strony https://app.subiekt123.pl lub https://subiekt123.pl .