W celu aktywowania usługi Subiekt 123 dla InsERT nexo konieczne jest nabycie specjalnej licencji dla biur rachunkowych.  Licencję możesz zamówić w sieci dystrybucji InsERT, jak również kontaktując się z Działem Sprzedaży InsERT – dzwoniąc na numer 717876110 lub wysyłając e-mail na adres asp@insert.com.pl.

Licencja specjalna umożliwia udostępnienie Subiekta 123 klientom, których biuro rachunkowe obsługuje z wykorzystaniem programów Rachmistrz nexo PRO i Rewizor nexo PRO.

Po zakupieniu licencji specjalnej otrzymasz wiadomość e-mail informującą o jej aktywowaniu.

Kliknij w umieszczony tam przycisk Zacznij korzystać z Subiekta 123 lub skopiuj link i wklej go do pola adresowego przeglądarki internetowej.Nastąpi przekierowanie do strony z zaproszeniem. Kliknij w przycisk Dalej.W oknie logowania do Konta InsERT zaloguj się do swojego konta podając e-mail i hasło (Konto InsERT biura rachunkowego) lub załóż konto, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

W celu założenia konta kliknij w link Załóż Konto InsERT i postępuj zgodnie z poleceniami.


Uzupełnij formularz rejestracyjny podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, który będzie służył jako login do Konta InsERT oraz odpowiednio silne hasło (minimum 8 znaków, przynajmniej jedna cyfra, jedna litera i jeden znak specjalny).

Następnie zapoznaj się z regulaminem i informacją o przetwarzaniu danych, a następnie zaakceptuj je, zaznaczając odpowiednie pola. Kliknij w przycisk Załóż konto.Po kilku chwilach, na podany w formularzu adres e-mail, otrzymasz wiadomość informującą o konieczności aktywacji nowego konta. Kliknij przycisk Aktywuj Konto InsERT. Jeżeli przycisk nie będzie działał lub będzie niewidoczny, należy kliknąć w link poniżej lub skopiować go i wkleić w do przeglądarki.Zostałeś przekierowany do serwisu https://mojekonto.insert.com.pl, gdzie pojawiła się informacja o pomyślnej aktywacji konta.

Zaloguj się do swojego Konta InsERT. Podaj adres e-mail i hasło, a następnie kliknij w przycisk Zaloguj się.W module Moje produkty zobaczysz sekcję InsERT 123, w której dostępna jest pozycja Subiekt 123 dla InsERT nexo. Kliknij w Szczegóły pozycji.Aby rozpocząć korzystanie z usługi, tj. móc udostępniać ją klientom, konieczne jest zaakceptowanie regulaminu. Kliknij w przycisk PRZEJDŹ DO AKCEPTACJI REGULAMINU.W oknie Akceptacja regulaminu usługi zapoznaj się z treścią regulaminu i zaakceptuj jego warunki zaznaczając pole Akceptuję regulamin usługi Subiekt 123 dla InsERT nexo. Następnie kliknij w przycisk AKCEPTUJĘ REGULAMIN.Regulamin został zaakceptowany, o czym informuje kolejna strona. Kliknij w przycisk ZAMKNIJ aby powrócić do Konta InsERT.


Otrzymałeś także wiadomość e-mail potwierdzającą akceptację regulaminu usługi Subiekt 123 dla InsERT nexo.Od teraz możesz udostępniać Subiekta 123 swoim klientom.