Witamy w centrum pomocy InsERT.  W kolejnych krokach pokażemy Ci, jak wykorzystywać Konto InsERT biura rachunkowego w programach linii InsERT GT.

Konto InsERT w programach na licencji dla biur rachunkowych pozwala korzystać z wielu udogodnień. Dzięki niemu możesz udostępniać swoim klientom dodatkowe usługi, jak Portal Biura, czy Subiekt 123. Dodatkowo z poziomu serwisu Konto InsERT możesz  błyskawicznie zakupić abonament oraz aktywować pakiet SMSów.

W tym tutorialu pokażemy Ci, jak zarządzać Kontem InsERT w programach księgowo-kadrowych InsERT GT. Zobaczysz jak przygotować program do uruchomienia dodatkowych usług oraz zapoznasz się z opcjami, które wspomogą Twoją pracę z podmiotami klientów.

Tutorial został przeprowadzony na przykładzie programu Rewizor GT jednak wszystkie czynności wyglądają tak samo dla pozostałych programów (Rachmistrz i Gratyfikant).

Przeczytaj uważnie informacje zamieszczone w każdym kolejnym kroku (klikając w grafiki możesz je powiększyć), wykonaj odpowiednie czynności, a na końcu wybierz przycisk „Następny krok”. Powodzenia!