W zależności od tego gdzie i jak chcesz zamieścić formularz rezerwacji, skopiuj skrypt lub link formularza wykorzystując jedną z poniższych instrukcji:


W celu skopiowania skryptu kliknij w hiperlink formularz na stronie www (formularz rezerwacji wkomponowany w treść strony).


W oknie Skrypt formularza na stronie www kliknij w kopiuj znajdujący się pod skryptem. Po skopiowaniu kliknij ZAMKNIJ.

Standardowo szerokość widgetu dostosowuje się do szerokości strony www. Jeśli chcesz dostosować jego szerokość samodzielnie, kliknij Niestandardowa szerokość widgetu i ręcznie wprowadź jego rozmiar w pikselach (px).W celu skopiowania skryptu kliknij w hiperlink formularz w osobnym oknie (przycisk wywołujący formularz rezerwacji w nowym oknie).


W oknie Skrypt formularza w osobnym oknie wprowadź Tytuł okna.

Z tego poziomu możesz dostosować wygląd przycisku ZAREZERWUJ, który po zaimplementowaniu na stronie będzie przenosił klienta na osobną stronę rezerwacji.

Po uzupełnieniu nazwy i dostosowaniu wyglądu przycisku kliknij w KOPIUJ I ZAMKNIJ.Aby wykorzystywać bezpośredni link do formularza rezerwacji w eSklepie założonym w serwisie home.pl, fanpage`u, w wizytówce firmy w Google lub na stronie firmy serwisie LinkedIn niezbędne będzie posiadanie bezpośredniego linku do formularza. W celu skopiowania takiego linku, kliknij w hiperlink formularz na stronie www.

W oknie Skrypt formularza na stronie www, w pozycji Bezpośredni link do formularza, kliknij kopiuj.