W oknie podsumowania zweryfikuj raz jeszcze poprawność przekazywanych danych. W razie konieczności poprawy danych skorzystaj z przycisku Wróć do edycji. Jeśli wszystko jest w porządku kliknij w przycisk Odzyskaj pieniądze.


Zlecenie windykacji dla danego dłużnika zostało przekazane do firmy Kaczmarski Inkasso. Otrzymałeś też mailowe potwierdzenie tego faktu na swój adres e-mail. Niebawem skontaktuje się z Tobą opiekun sprawy w celu telefonicznego potwierdzenia zlecenia.


Jeśli wcześniej wybrałeś rozrachunki różnych dłużników, zostaniesz teraz zapytany o wygenerowanie kolejnego zlecenia windykacyjnego. Kliknij Zleć kolejną sprawę, jeśli chcesz wygenerować zlecenie windykacji na kolejnego dłużnika. W przeciwnym wypadku zakończ kreator klikając w przycisk Zakończ zlecanie.


Bezpośrednio po przesłaniu sprawy do Kaczmarski Inkasso, należności w programie Subiekt GT/Rewizor GT otrzymują odpowiedni status. Na początku jest to Oczekiwanie.


W ramach toczącej się windykacji status w kolumnie Odzyskaj pieniądze będzie się zmieniał. Automatyczna aktualizacja statusów następuje w momencie otwarcia modułu z rozrachunkami. Możesz też skorzystać z odświeżenia statusu na żądanie. Skorzystaj w tym celu z opcji Odśwież status windykacji Kaczmarski Inkasso znajdującej się w górnym menu Operacje.


Jeśli chcesz wyświetlić szczegóły dotyczące windykacji danego rozrachunku, kliknij w status w kolumnie Odzyskaj pieniądze.


Spowoduje to otwarcie okna Szczegóły statusu windykacji.