Po zalogowaniu do aplikacji przejdź do modułu Ustawienia. Kliknij w ikonę koła zębatego, która dostępna jest w menu po lewej stronie.


Po przejściu do ustawień kliknij w opcję Powiadomienia e-mail, znajdującą się w sekcji Terminarz.


Powiadomienia e-mail dla pracowników (zasobów) w zarezerwuj.pl są domyślne włączone więc nie trzeba ich aktywować.

W kolumnie Powiadomienia dla pracowników kliknij edytuj,jeśli chcesz dokonać zmian w domyślnych szablonach treści.


W oknie edycji powiadomienia wprowadź zmiany w pozycji Temat Treść.
Po prawej stronie przygotowane są pozycje autotekstowe, których możesz użyć w treści. Wystarczy, że klikniesz w jedno z pól, a przeniesie się ono do treści w miejsce ustawionego kursora.

Pozycja Obraz znajduję się pod polami autotekstowymi. Kliknij dodaj, jeśli chcesz dodać własną grafikę do tworzonego powiadomienia.

Pod opisanymi polami widoczny jest również podgląd przykładowego powiadomienia, dzięki któremu jeszcze precyzyjniej dostosujesz treść powiadomienia do własnych wymagań.

Po zakończeniu edycji kliknij ZATWIERDŹ.


Standardowo powiadomienia wysyłane są na adresy e-mail pracowników (zasobów).
Jeśli chcesz aby powiadomienia dla pracowników były wysyłane na jeden, wspólny adres ogólny, zaznacz opcję Wysyłaj na ogólny adres e-mail i wprowadź go poniżej.


Aby zapisać wprowadzone zmiany w zarezerwuj.pl kliknij ZAKTUALIZUJ.Od tego momentu powiadomienia e-mail o nowych rezerwacjach będą wysyłane dla pracowników na adresy wskazane w danych zasobu lub/i na adres ogólny podany przy konfiguracji powiadomień dla pracowników.

Gratulacje!

Poniżej przykładowy e-mail z powiadomieniem potwierdzenia rezerwacji.