Po zalogowaniu do aplikacji zarezerwuj.pl przejdź do modułu Ustawienia.


Po przejściu do ustawień kliknij w opcję Powiadomienia SMS, znajdującą się w sekcji Powiadomienia.


Po przejściu na stronę Ustawienia usługi SMS przejdź do zakładki Status usługi, a następnie kliknij Aktywuj usługę SMS.


Na odrębnej zakładce zostaniesz przeniesiony do Konta InsERT, w którym wyświetlone zostaną informacje na temat usługi SMS. Zapoznaj się z zamieszczoną treścią, a następnie kliknij w przycisk AKTYWUJ USŁUGĘ


Na kolejnej stronie wybierz jeden z dwóch dostępnych wariantów usługi SMS:

  • Standard – tańszy pakiet, który pozwoli Ci wysyłać SMS-y bez polskich znaków. Nie będziesz miał także możliwości wprowadzenia nazwy nadawcy. Klienci będą otrzymywać wiadomości SMS od losowego nadawcy (losowo wybranego numeru telefonu). 
  • PRO – ten pakiet zapewni Ci większe możliwości. Będziesz mógł używać polskich znaków w wysyłanych SMS-ach. Dodatkowo zdefiniujesz nazwę nadawcy tak, aby klienci od razu widzieli od kogo otrzymali wiadomość. 

Następnie wybierz pakiet SMS-ów. Na początek możesz wybrać wariant testowy, który pozwoli Ci wysłać 5 SMS-ów za darmo, w dowolnie wybranej taryfie (standard lub PRO – szczegóły poniżej).

Wśród płatnych pakietów do wyboru masz kilka możliwości: 500, 2 tys., 10 tys., 50tys. lub 100 tys. SMS-ów.

Pamiętaj! Gdy zdecydujesz się na taryfę Standard, będziesz mógł później kupić pakiet PRO. W przypadku zakupu PRO nie będziesz miał możliwości powrotu do taryfy Standard

Aby dokończyć proces aktywacji usługi, zaakceptuj jej regulamin oraz niezbędne zgody, a następnie kliknij ZAMAWIAM I PŁACĘ.


Zostajesz przekierowany do serwisu płatności online. Wybierz formę płatności i zapłać.


Po zaksięgowaniu płatności usługa zostaje aktywowana. Informacje na temat aktywowanej usługi odnajdziesz w sekcji Moje produkty.

Po aktywacji usługi zamknij w przeglądarce zakładkę Konto InsERT, aby powrócić do zarezerwuj.pl.


Po powrocie do strony z ustawieniami powiadomień SMS skorzystaj z opcji odświeżenia strony (F5), aby zaktualizować informacje na temat zakupionej usługi SMS. Gratulacje!