Pierwszym zadaniem nowego użytkownika jest odebranie wiadomości e-mail z zaproszeniem. W zawartości wiadomości z zaproszeniem kliknij Akceptuj zaproszenie.


Zostaniesz przeniesiony do strony zaproszenia. W treści zaproszenia ujęta jest informacja o wymaganiach. Zapraszany użytkownik powinien posiadać własne Konto InsERT.

Aby przejść do kolejnej strony kliknij Dalej.


Na następnej stronie wprowadź prawidłowe dane logowania do swojego konta InsERT, a następnie kliknij Zaloguj się.

Kliknij Załóż konto InsERT.


W formularzu rejestracyjnym podaj swoje imięnazwiskoadres e-mail oraz odpowiednio silne hasło. Pamiętaj, że hasło musi się składać z co najmniej 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną cyfrę, literę i znak specjalny.

Następnie zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj go, oraz potwierdź zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych. Na koniec kliknij w przycisk Załóż konto.


Po kilku chwilach, na podany w formularzu adres e-mail, otrzymasz wiadomość informującą o konieczności aktywacji nowego konta. Kliknij  przycisk Aktywuj Konto InsERT. Jeżeli przycisk nie będzie działał lub będzie niewidoczny, należy kliknąć link poniżej lub skopiować go i wkleić w do przeglądarki.


Zostaniesz przekierowany do serwisu https://mojekonto.insert.com.pl/, gdzie wyświetlona jest informacja o pomyślnej aktywacji konta.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail oraz hasło, a następnie kliknij Zaloguj się.


Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do aplikacji zarezerwuj.pl.