Twoim pierwszym zadaniem jest odebranie wiadomości e-mail z zaproszeniem. W zawartości wiadomości z zaproszeniem kliknij Akceptuj zaproszenie.


Zostaniesz przeniesiony do strony zaproszenia. Aby potwierdzić zaproszenie powinieneś posiadać własne konto InsERT.

Jeśli posiadasz już założone konto InsERT, na stronie zaproszenia kliknij przycisk ZALOGUJ SIĘ.


Na następnej stronie wprowadź prawidłowe dane logowania do swojego konta InsERT, a następnie kliknij ZALOGUJ SIĘ.
Jeśli zakładałeś konto InsERT za pomocą autoryzacji konta Google lub Facebook, możesz skorzystać z opcji „kontynuuj z„.


Prawidłowe logowanie do konta konto skutkuje wyświetleniem komunikatu o pomyślnym przyjęciu zaproszenia do aplikacji zarezerwuj.pl. Możesz przejść z tego poziomu bezpośrednio do aplikacji za pomocą przycisku OTWÓRZ APLIKACJĘ.

Jeśli nie posiadasz jeszcze założonego konta InsERT, na stronie zaproszenia kliknij przycisk UTWÓRZ NOWE KONTO.


W formularzu rejestracyjnym podaj swoje imięnazwiskoadres e-mail oraz odpowiednio silne hasło. Pamiętaj, że hasło musi się składać z co najmniej 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną cyfrę, literę i znak specjalny.

Następnie zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj go, oraz potwierdź zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych. Na koniec kliknij w przycisk ZAŁÓŻ KONTO.


Po kilku chwilach, na podany w formularzu adres e-mail, otrzymasz wiadomość informującą o konieczności aktywacji nowego konta. Kliknij  przycisk Aktywuj Konto InsERT. Jeżeli przycisk nie będzie działał lub będzie niewidoczny, kliknij w link poniżej lub skopiuj go i wklej do przeglądarki.


Zostaniesz przekierowany do serwisu https://mojekonto.insert.com.pl/, gdzie wyświetlona jest informacja o pomyślnej aktywacji konta.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail oraz hasło, a następnie kliknij Zaloguj się.


Po pierwszym zalogowaniu do aplikacji otrzymasz komunikat świadczący o braku uprawnień. Jest to moment, w którym Administrator aplikacji powinien przydzielić Ci odpowiednie uprawnienia.


Po nadaniu odpowiednich uprawnień przez Administratora aplikacji otrzymasz dostęp do aplikacji w ustalonym zakresie.