Do korzystania z aplikacji Lekarz PLUS niezbędne jest posiadanie Konta InsERT.

Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do adresu https://lekarzplus.pl.

Aby założyć konto InsERT z poziomu strony https://lekarzplus.pl, kliknij zarejestruj.


Uwaga!
W celu uruchomienia aplikacji w wersji beta, rejestracja konta odbywa się przez bezpośredni link. Przejdź do strony klikając w link https://app.lekarzplus.pl a następnie skorzystaj z opcji UTWÓRZ KONTO.


W formularzu rejestracyjnym podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz odpowiednio silne hasło. Pamiętaj, że hasło musi się składać z co najmniej 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną cyfrę, literę i znak specjalny.

Następnie zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj go, oraz potwierdź zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych. Na koniec kliknij w przycisk Załóż konto.


Po kilku chwilach, na podany w formularzu adres e-mail, otrzymasz wiadomość informującą o konieczności aktywacji nowego konta. Kliknij  przycisk Aktywuj Konto InsERT. Jeżeli przycisk nie będzie działał lub będzie niewidoczny, należy kliknąć link poniżej lub skopiować go i wkleić w do przeglądarki.


Zostaniesz przekierowany do serwisu Konto InsERT, gdzie wyświetlona jest informacja o pomyślnej aktywacji konta.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail oraz hasło a następnie kliknij Zaloguj się.


Jeśli posiadasz już Konto InsERT z danymi swojej firmy, kliknij zaloguj.


Uwaga!
W celu uruchomienia aplikacji w wersji beta, zalogowanie do istniejącego Konta InsERT odbywa się przez bezpośredni link. Przejdź do strony klikając w link https://app.lekarzplus.pl.

Na kolejnej stronie wprowadź dane logowania do swojego konta, kliknij Zaloguj się a następnie przejdź do kroku Aktywacja aplikacji Lekarz PLUS.