Witamy w centrum pomocy InsERT! 

Jeśli nie aktywowałeś jeszcze aplikacji zarezerwuj.pl, zapoznaj się z przewodnikami, które pomogą Ci w aktywacji jak i początkowej konfiguracji aplikacji.

Zobacz jak aktywować aplikację zarezerwuj.pl

Klikając tutaj zostaniesz przekierowany do bazy przewodników związanych z aplikacją zarezerwuj.pl. W sekcji Przewodniki branżowe odnajdziesz tutoriale, które pomogą Ci skonfigurować aplikację po pierwszym uruchomieniu. W zależności od potrzeb, aplikacja pozwala na konfigurację terminarzy godzinowych, dobowych, dziennych i wydarzeniowych.

W kolejnych krokach pokażemy Ci jak dodać i skonfigurować formularz rezerwacji w aplikacji zarezerwuj.pl i zamieścić go na stronie eSklepu w home.pl. Opisana w tym tutorialu integracja pozwala wykorzystać w pełni możliwości formularza rezerwacji na stronach sklepów internetowych powstałych na platformie home.pl.

W przedstawianym przykładzie zaprezentujemy jak stworzyć formularz rezerwacji dla sklepu budowlanego, w którym klienci otrzymają możliwość umawiania się na konsultacje związane z doborem i zakupem materiałów.